Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
STAROSTWA POWIATOWEGO W OPATOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
STAROSTWA POWIATOWEGO W OPATOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Opatowie
Ikona statystyk

Skład osobowy Zarządu Powiatu w Opatowie

Zbieranie statystyk

Zarząd Powiatu w Opatowie V kadencji 2014-2018 do 21/11/2018 r.

Bogusław Włodarczyk Starosta Opatowski

(wybór stwierdzony uchwałą Rady Powiatu Nr I.3.2014 z dnia 1 grudnia 2014 r.)

Gustaw Saramański    Wicestarosta

(wybór stwierdzony uchwałą Rady Powiatu Nr I.4.2014 z dnia 1 grudnia 2014 r.)

Wiesława Słowik         Członek   Zarządu

(wybór stwierdzony uchwałą Rady Powiatu Nr I.5.2014 z dnia 1 grudnia 2014 r.)

Jacek Dwojak              Członek  Zarządu

(wybór stwierdzony uchwałą Rady Powiatu Nr I.5.2014 z dnia 1 grudnia 2014 r.)

Grzegorz Przysucha    Członek   Zarządu

(wybór stwierdzony uchwałą Rady Powiatu Nr I.5.2014 z dnia 1 grudnia 2014 r.)

Uchwałą Nr XVIII.5.2016 Rady Powiatu w Opatowie z dnia 10 lutego 2016 r. przyjęta rezygnacja  członka zarządu powiatu pana Grzegorza Przysuchy.

Mirosław Adamek    Członek   Zarządu

(wybór stwierdzony uchwałą Rady Powiatu Nr XXII.27.2016 z dnia 20 czerwca 2016 r.)

Od dnia 23/12/2013 r.

Zarząd Powiatu Opatowskiego IV kadencji 2010-2014

 

Bogusław Włodarczyk – starosta – zam. Orłowiny

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XIX.21.2012 z dnia 10 maja 2012 r.)

Gustaw Saramański – wicestarosta – zam. Gojców

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XIX.22.2012 z dnia 10 maja 2012 r.)

Maria Serwinowska – zam. Iwaniska

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XIX.23.2012 z dnia 10 maja 2012 r.)

Wiesława Słowik – zam. Iwaniska

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XIX.23.2012 z dnia 10 maja 2012 r.)

Jolanta Magierowska – zam. Tarłów

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XXXVIII.69.2013 z dnia 23 grudnia 2013 r.)

Do dnia 26/04/2010 r.

 

Zarząd Powiatu Opatowskiego III kadencji 2006-2010

 

Kotowski Kazimierz – starosta – zam. Opatów

 

Gustaw Saramański – wicestarosta – zam. Gojców

 

Stępnik Marek – zam. Tarłów

 

Szymczyk Henryk – zam. Leszczków

 

Sobieraj Tomasz – zam. Drygulec

 

W ww. składzie osobowym Zarząd Powiatu funkcjonował do 26 kwietnia 2010 r., tegoż dnia w miejsce pana Marka Stępnika, Rada Powiatu podczas sesji wybrała w głosowaniu jawnym pana Bogusława Długowolskiego

 

 

 

Zarząd Powiatu Opatowskiego II kadencji 2002-2006

 

Kotowski Kazimierz – starosta – zam. Opatów

 

Staniek Marek – wicestarosta – zam. Iwaniska

 

Majcher Wojciech – zam. Ożarów

 

Szymczyk Henryk – zam. Leszczków

 

Saramański Gustaw – zam. Gojców

 

 

 

 

 

Zarząd Powiatu Opatowskiego I kadencji 1998-2002

 

Kotowski Kazimierz – starosta – zam. Opatów

 

Stępień Piotr – wicestarosta – zam. Opatów

 

Kielisz Krystyna – zam. Opatów

 

Bernaciak Jacek – zam. Grochocice

 

Krakowiak Stanisław – zam. Opatów

 

Słowik Wiesława – zam. Iwaniska

 

 

 

Do dnia 10/05/2012 r.

 

Zarząd Powiatu Opatowskiego IV kadencji 2010-2014

 

Bogusław Włodarczyk – starosta – zam. Orłowiny

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr I/3/10 z dnia 26 listopada 2010 r.)

 

Gustaw Saramański – wicestarosta – zam. Gojców

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr I/4/10 z dnia 26 listopada 2010 r.)

 

Maria Serwinowska – zam. Iwaniska

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr I/5/10 z dnia 26 listopada 2010 r.)

 

Wiesława Słowik – zam. Iwaniska

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr II/12/10 z dnia 3 grudnia 2010 r.)

 

Jolanta Magierowska – zam. Tarłów

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr X/66/10 z dnia 4 sierpnia 2011 r.)

 

 

 

Do dnia 23/12/2013 r.

 

Zarząd Powiatu Opatowskiego IV kadencji 2010-2014

 

 

Bogusław Włodarczyk – starosta – zam. Orłowiny

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XIX.21.2012 z dnia 10 maja 2012 r.)

 

Gustaw Saramański – wicestarosta – zam. Gojców

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XIX.22.2012 z dnia 10 maja 2012 r.)

 

Maria Serwinowska – zam. Iwaniska

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XIX.23.2012 z dnia 10 maja 2012 r.)

 

Wiesława Słowik – zam. Iwaniska

 

(wybór stwierdzony uchwałą rady Nr XIX.23.2012 z dnia 10 maja 2012 r.)

 

 

 

Podmiot udostępniający:
Starostwo Powiatowe w Opatowie
Informację wytworzył:
Justyna Zdyb
Informację wprowadził:
Justyna Zdyb
Data wytworzenia:
2003-08-01
Data publikacji:
2003-08-01
Data ostatniej zmiany:
2019-07-25

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-10-26 15:13:04, zmian dokonał(a): Karol Adamski

WCAG 2.0 (Level AA)